top of page
Ieškoti

Skirtumai tarp Extrait de Parfum ir eu de Parfum

Atnaujinta: 02-02

Extrait de parfum ir eau de parfum yra dviejų skirtingų koncentracijų kvapai arba parfumerijos produktai. Šie skirtumai yra susiję su esmine kvapų aliejų ir alkoholio santykių koncentracija bei stiprumu. Štai pagrindiniai skirtumai tarp jų:

 1. Koncentracija kvapų aliejaus:

  • Extrait de Parfum: Tai yra stipriausia kvapų aliejaus koncentracija, dažnai sudaryta iki 20-40% kvapų aliejaus. Tai reiškia, kad extrait de parfum yra labai intensyvus ir ilgiau išliekantis kvapas, dažnai trunkantis visą dieną ar ilgiau.

  • Eau de Parfum: Šioje koncentracijoje yra mažiau kvapų aliejaus, dažniausiai nuo 15% iki 20%. Tai vis dar gana stiprus kvapas, tačiau jis gali būti šiek tiek lengvesnis ir trukti trumpesnį laiką nei extrait de parfum.


 1. Stiprumas:

  • Extrait de Parfum: Tai labai stiprus kvapas, todėl dažnai rekomenduojama naudoti jį taupiai, tik keletą lašų, nes jis gali būti per intensyvus, jei naudojamas per daug.

  • Eau de Parfum: Šis kvapas yra mažiau intensyvus ir lengviau dėvėti, nes jo stiprumas yra mažesnis.


 1. Kaina:

  • Extrait de Parfum: Daugiausia kvapų aliejaus koncentracijos ir stiprumo dėl, extrait de parfum dažnai būna brangesnis nei eau de parfum.


 1. Naudojimas:

  • Extrait de Parfum: Dažnai naudojamas ypatingoms progoms ar vakarėliams, kai norite pasižymėti labai ilgiai išliekančiu ir intensyviu kvapu.

  • Eau de Parfum: Tai dažniau kasdieniam naudojimui tinkamas variantas, kurį galite lengvai dėvėti darbe ar kasdienėse situacijose.


Geriausia išsirinkti tarp extrait de parfum ir eau de parfum priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų dėl kvapo stiprumo ir intensyvumo, taip pat nuo progos, kurioje ketinate jį naudoti.


Nuoroda į mūsų turimus Extrait de Parfum kvepalų nišinias kompozicijas.


Extrait de parfum


14 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page