top of page
Ieškoti

Kirke kvepalai, populiarumo viršūnė

Atnaujinta: 05-06

Geriausia kokybė, išskirtinės formulės ir įspūdingi deriniai. Tai – lyg alchemikų sukurti kūriniai, apsupti mistikos ir paslaptingumo šydu. Kirke kvepalai negali būti dėvimi kaip paprastas rūbas. Šie kvepalai – asmenybės saviraiškos būdas, todėl pamėgtas aromatas tiks prie bet kokio garderobo, bet kuriai lyčiai, bet kuriuo metų laiku.


Kirke kvepalai įkvėpti užburiančios ir jaudinančiu grožiu spinduliuojančios ugnies liepsnos, kuri įkūnija nepakartojamą, įspūdžių ir netikėtumų kupiną gyvenimo kelionę bei stiprių emocijų reikšmę mūsų kasdienybei. Kirke aromatas atskleidžia nuostabios ir nepakartojamos akimirkos žavesį bei padeda užfiksuoti, pajusti ir atmintyje įamžinti tikrąjį gyvenimo grožį.


Kirke – stebuklingas, jausmingas ir šiltas aromatas, kuris lyg jaudinantis deivės Kirkės prisilietimas užburia kiekvieną juo pasikvepinusį. Tai kvapas, kuriame telpa saldi palaima, jausminga šiluma ir galinga bei unikali didybė.


Kvapnią kompoziciją pradeda sodri ir saldumu užliejanti puokštė, kurioje tropikų nuotaika alsuoja kvapiosios pasifloros bei persikai, o jų aromatingą spindesį papildo aviečių bei saulėje prinokusių kriaušių duetas, kuriam dinamikos suteikia pikantiškos juodųjų serbentų ir atsipalaiduoti kviečiančios smėlio natos. Kirke aromato širdį kuria pakalnučių žiedai, kurių švelnus dvelksmas užlieja žaluma bei kreminiu saldumu. Galiausiai kvapą vainikuoja lengva ir saldžia šiluma vilnijantys heliotropai, prie kurių šliejasi jausmingas sandalmedžio, muskuso ir vanilės mišinys, papildytas žemiškais pačiulių akordais.


Kirke kvepalai vyrams ir moterims – tai kvapas, supintas iš išskirtinai saldžių vaisių natų ir jausmingų bei tvirtų muskuso ir medienos akordų. Kirke aromatas užburia, pakeri ir kviečia į paslaptingą, emocijų ir nenumaldomai jaudinančių pojūčių kupiną patirtį, kuri, rodos, akimirksniu pakeičia viską.
kirke kvepalai
19 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page