top of page
Ieškoti

Aliejiniai kvepalai, kaip juos naudoti

Atnaujinta: 04-11

Dauguma parduotuvėse randamų kvepalų yra skiedžiami ir turi tik nedidelę dalį kvapiųjų aliejų. Nors alkoholis yra puiki terpė pernešti kvapiąsias daleles, tai trumpina kvepalų išsilaikymo trukmę, sausina odą / plaukus.

 

Mūsų gaminami extrait de parfum aliejai – lyg pačių kvepalų siela. Priklausomai nuo Jūsų odos, dažniausiai užtenka vos kelių perbraukimų rutuliniu aplikatoriumi ypatingam rezultatui.

 

Aliejiniai kvepalai gali pradėti skleistis gana delikačiai – pojūčiui suteikti jiems reikia sušilti besiliečiant su oda. Rekomenduojame pirma patepti ties pulso vietomis, ir, esant poreikiui, tepti papildomai. Tai tos kūno dalys, kuriose galima užčiuopti savo širdies plakimą. Pulsuojant arti odos esančios arterijos generuoja nedideles šilumos bangas, kurios padeda kvepalams skleistis ryškiau. Klasikinės pulso vietos:

1. Vidinės riešų dalys.

2. Už ausų.

3. Pakinkliai.

4. Ties gerklės pakraščiais.

5. Vidinės alkūnių dalys.


Mes tikime, kad kvepalai – tai menas, ir mene taisyklių nėra. Visada galite į kvepinimąsi pažiūrėti įdomiau ir sugalvoti naujų, asmeniškų būdų kvepintis. Kurkite sau skirtingas patirtis:

1. Patepdami užpakalinę kaklo dalį galite sukurti kvapo šleifą, kuris išliks praėjus.

2. Subtilus patepimas ant krūtinės odos uodžiančiąjam sukurs išskirtinį intymumo jausmą.

3. Pakvėpinta nosinaitė gali tapti kvapniu aksesuaru į rankinuką, kuprinę ar spintą.

 

Visada atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Jei pastebėtumėte bet kokį naujai atsiradusį bėrimą, paraudimą ar niežulį, leiskite odai pailsėti ir simptomams praeiti. Kilus alerginėms reakcijoms skubiai kreipkitės į savo gydytoją. Nors mūsų kvepalai dar niekam nesukelė alerginių reakcijų – jos galimos visiems.


Taip pat norime pabrėžti, kad mūsų kvepalų sudedamosios dalys – aliejai, gali tepti drabužius. Kuo tamsesnis aliejus – tuo labiau teplus. Palaukite, kol aliejus susigers į odą, prieš vilkdamiesi šviesius ar delikačios medžiagos drabužius.

Kirke kvepalai
47 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Kommentare


bottom of page