top of page
Ieškoti

Kaip naudoti aliejinius tepamus kvepalus?

Aliejiniai tepami kvepalai yra gana subtilus ir ilgaamžiai aromatai, kurie gali būti naudojami ant odos, siekiant suteikti subtilų kvapą. Štai keletas būdų, kaip naudoti aliejinius tepamuosius kvepalus:

 1. Ant odos:

 • Taškinė aplikacija: Lašelį arba du aliejaus lašus galite antakiui ant kaklo, ant riešų, ant pusrankio arba ant kitos odos vietos. Delikatūs kvepalai paprastai turi subtilų kvapą, todėl nepriklauso, kur jūs juos naudojate.

 • Masažas: Aliejinius tepamuosius kvepalus galite naudoti masažui. Tai suteiks jums puikų relaksuojantį aromaterapinį masažą.


 1. Plaukų priežiūra:

 • Galite įlašinti šiek tiek aliejinių tepamų kvepalų ant švarių ir sausų plaukų, kad suteiktumėte jiems subtilų aromatą. Tačiau naudokite juos atsargiai, kad nepakenktumėte plaukams.


 1. Drabužiai ir lininė:

 • Kai kurie žmonės šiek tiek aliejaus lašina ant drabužių arba lininių medžiagų, kad būtų įkvėpti maloniu kvapu. Būkite atsargūs, kad nepakenktumėte drabužiams, ir naudokite tik sausų medžiagų.


 1. Aromaterapinė lempa:

 • Kai kurie žmonės naudoja specialias aromaterapines lempas su aliejinių tepamų kvepalų talpomis. Šildant aliejus, jis išskiria malonų aromatą aplink kambarį.


 1. Vonios:

 • Kelios lašelės aliejaus gali būti pridėtos prie vonios, kad sukurtumėte aromaterapinį vonios malonumą.


Atminkite, kad aliejiniai tepami kvepalai gali būti labai koncentruoti, todėl naudokite juos atsargiai ir neperdaug. Be to, būkite atsargūs, kad aliejaus nepatektų į jautrią arba pažeistą odą, ir vengkite kontakto su akimis. Jei turite alergiją ar jautrią odą, prieš naudodami bet kokį produktą atlikite odos testą ant mažos odos plotelės, kad išvengtumėte neigiamų reakcijų.


Nuoroda Aliejiniai kvepalai.

11 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page